top of page

FOCENÍ U ZÁKAZNÍKA DOMA S POJÍZDNÝM ATELIÉROVÝM VYBAVENÍM.

Toužíte po hezkých přirozených fotkách, ale víte že váš pes je v cizím prostředí nejistý? Máte psího seniora na kterého chcete mít památku, ale už se vám ho nechce tahat někam do ateliéru? Potřebujete ateliérovou fotku třeba na letáček o oznámení vrhu, nebo krycího psa, ale ve vašem okolí není nikde žádný ateliér? Důvodů proč využít k focení pojízdný ateliér může být mnoho, tak neváhejte a domluvte si termín. Jezdím i v týdnu, focení se věnuji profesionálně, takže není problém vybrat společně jakýkoli termín. Je potřeba počítat s hodinou na sestavení a složení ateliéru, samotné focení pak probíhá (podle počtu psů) cca 30 min, maximálně ale hodinu. 

Tento způsob je vhodný zejména při focení vrhů, focením psů v domácím prostředí, focení mazlíčků u kterých by byl obtížný převoz do ateliéru (ptáci, králíci a podobně), po domluvě focení dětí s mazlíčky… 

Ceny za fotografie platí dle ceníku + 1000,-Kč za sestavení mobilního ateliéru u zákazníka + projeté kilometry. V tomto případě bude před výjezdem vystavena Zálohová faktura na 1000,- Kč, která musí být uhrazena nejpozději v den domluveného focení. 

Součástí mobilního vybavení je několik barevných látkových pozadí, světla, stativy a fototechnika. 

Dojedu k Vám kamkoli po republice.

Vyberete si, jestli se bude fotit venku, nebo postavím někde můj mobilní ateliér (pro sestavení a nafocení stačí prostor od 2,5 x 2,5 m, kde neprší a je přívod elektřiny) anebo můžeme kombinovat a bude se fotit i venku i v ateliéru, je to jen na Vás.

Náhledové fotky z focení posílám do 24 hodin od focení.

Vystavení daňového dokladu je samozřejmostí.

Stále váháte?  Přečtěte si můj Etický kodex, projděte fotky, FB a ozvěte se.  Spolu najdeme vhodný termín a já se budu těšit na společné, pohodové focení. Nebo jednoduše kliknete na tlačítko Objednat Pojízdný ateliér, automaticky budete přesměrování do mailu, který stačí odeslat a já se Vám ozvu zpátky a domluvíme všechny podrobnosti.

Tady je i krátké video jak takové focení probíhá a jaký je pak výsledek:

kniračky
foto z pojízdného ateliéru
york
kníračka co se z domu nehla a přesto má foto z ateliéru
fotosteny pro focení u Vás
bottom of page