top of page
LiviaShoots_inzerce2
LiviaShoots_inzerce
Darkovy certifikat 2023
Focení s mazlíčky
akce NitraDog2023
Produktové foto
Focení na výstavách
Foto z klubových výstav

CENÍK LIVIASHOOTS od 1.1.2024

Základní                                                       1290,- Kč

7 fotografií z procházky, nebo z ateliéru. Pes/psi  v pohybu nebo portrét, dle domluvy.

Každá fotka nad rámec balíčku (8 -11)      170,- Kč

 

Standard                                                      1990,- Kč

12 fotografií z procházky, nebo z ateliéru. Pohyb pes/psi v pohybu nebo portrét, dle domluvy.

Každá fotka nad rámec balíčku (13 -31)     160,- Kč

 

Rozšířený balíček                                          4990,-Kč

32 fotografií z procházky, nebo z ateliéru. Pes/psi v pohybu nebo portrét, dle domluvy.

Každá fotka nad rámec balíčku (33 a víc)   150,- Kč

V případě výběru 1 - 6 fotek                      200,- Kč/foto

 

Focení štěňátek – dle domluvy a počtu štěňátek a fotek, od 1000,- Kč - využijte Speciální akci pro chovatele platnou od ledna 2024.

Cena fotografií muže být navýšena cenou za dopravu ve výši 5 Kč/km. Náklady na dopravu určuje vzdálenost od provozovny LiviaShoots do místa focení a zpět. Focení probíhá standardně 30-60  minut. Akce s delším časovým rámcem a větším počtem fotografií je naceněna vždy individuálně. 

Focení v ateliéru LiviaShoots u Českého Brodu - v případě ateliérového foceni se cena odvíjí od množství vybraných fotek. Cena platná pro 1-7 fotek je 200,- Kč za foto. Více fotek dle cen u balíčku viz výše.  V případě, že bude vybráno méně fotek než je Základní balíček (7 fotek), je účtován poplatek 1000,- Kč za využití ateliéru. Po vzájemném upřesnění času focení bude zaslaná Zálohová faktura na částku 1000,- Kč, po její úhradě je termín závazný. Záloha bude odečtena z konečné faktury 

po odevzdání fotek.

 

NOVINKA! FOCENÍ U ZÁKAZNÍKA DOMA S POJÍZDNÝM ATELIÉROVÝM VYBAVENÍM.

Vhodné zejména při focení vrhů, focením psů v domácím prostředí, focení mazlíčků u kterých by byl obtížný převoz do ateliéru (ptáci, králíci a podobně), focení dětí s mazlíčky… 

Ceny za fotografie platí stejné jako je uvedeno výše u balíčků + 1000,- za sestavení mobilního ateliéru u zákazníka + projeté kilometry. V tomto případě bude před výjezdem vystavena Zálohová faktura na 1000,- Kč, která musí být uhrazena nejpozději v den domluveného focení. 

Součástí mobilního vybavení je několik barevných látkových pozadí, světla, stativy a fototechnika. 

 

Každý zákazník dostane do dvou pracovních dní od focení náhledovou galerii, ze které si vybere fotky k úpravě. Podle počtu vybraných fotek bude vystavena a odeslána faktura k úhradě. Po její úhradě obdrží zákazník dvě galerie - obě s upravenými fotkami, jedna bude obsahovat fotky ve velkém rozlišení k případným dalším akcím - tisk fotoknih, kalendářů, obrazů a podobně. Druhá bude obsahovat upravené fotky k prezentaci na FB, nebo na webu a bude obsahovat malý vodoznak LiviaShoots. 

 

Focení na výstavách - množství a typ je na základě individuální domluvy a platí ceny dle uvedených ceníků, nebo vypsaných akcí před jednotlivými výstavami. V případě výstav se neúčtuje poplatek za dopravu. Ceny fotek z výstav se mohou měnit s ohledem na vyhlášené akce a nebo proběhnuté platby zadavatelů.

​Jiný druh focení než je stanoven výše (především rodinné/skupinové/těhotenské se psi nebo bez psů atp.) je nutné domluvit předem, včetně navýšení ceny.

 

V případě focení klubových výstav, nebo jiných akcí, kde jsem přizvána jako oficiální fotograf a platí mne pořadatel, jsou zvýhodněné ceny za jednotlivé fotky v prodejních galeriích v sekci Galerie z výstav. 

 

V prodejní galerii jsou všechny fotky upraveny k použití na FB nebo web (2048 px delší strana). Video jak jednoduše vybrat a zaplatit fotky z prodejní galerii najdete zde. Doporučuji platbu kartou, po uhrazení Vám do mailu přijde odkaz ke stažení Vámi vybraných a zaplacených fotek. V případě zájmu o foto ve vyšší kvalitě mě prosím kontaktujte. Upravené fotky ve vyšší kvalitě jsou dodávány do dvou pracovních dnů od zaplacení faktury, s mírnou retuší a vylepšením (světla, ořez, doostření, neměním vzhled psa). 

Na přání zákazníka je možné z fotografii vyrobit fotoobraz, fotoknihu, tisk samotných fotografii nebo výrobu reklamních předmětu. Vzhledem k náročnosti samotné realizace, je nutné složit zálohu ve výši 100% ceny zakázky před zadáním do výroby.

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE, foto ke komerčním účelům a různé celodenní akce - individuální ceny dle rozsahu a náročnosti zakázky.

Foto z klubových výstav

RECENZE GOOGLE ZDE 

bottom of page